†.: Настоящим "Неформалам" - посвящается :.†

Объявление

Вкусные рецепты с фото: домашние рецепты, простые рецепты приготовления, рецепты на зиму, рецепты салатов,рецепт в домашних условиях,рецепты в духовке...
Форум За Здоровую Неформальную Молодежь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » †.: Настоящим "Неформалам" - посвящается :.† » - Национализм » Запорізькі антіфа ЖЖУТ! Я пацстол!!!!


Запорізькі антіфа ЖЖУТ! Я пацстол!!!!

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Отож розповідаю все як було. Після репетиції випускного та візиту до бабушки мені зателефонував один правий товариш та запропонував зустрітися та обговорити деякі питання. Також він сказав що домовився з однією дівчиною з чату зустрітися, тому що вона тіпа антіфОшиSSка:)))))) Я цього пропустити не міг і пішов з ним, звісно спочатку були деякі непродуктивні жарти на тему "чи будемо з ними розмовляти взагалі" та ін. Взагалі я очікував побачити ботанської зовнішності дівчат з єврейсько-китайськими пиками та злими виразами "на ліце і тєлє"(Лесь Подеревянський, "Герой нашого часу").
Ми прийшли та присіли на ослінчик(це по-російські "лавочка"), сидимо жарти травимо "і взагалі розважаємось як то і прийнято"(Лесь Подеревянський, "кацапи"). Знали тільки що дівчат буде троє, бачимо мимо нас проходять три дівчини, начебто непоганої зовнішності. Вони сіли досить далеко від нас. Сидимо 2 хвилини втикаємо на них, трохи пропалюємо. Потім один з нас телефонує їм щоб перевірити чи то саме вони. Бачимо потягнулась за мобільником, досить приємно вражені... Сказали щоб вони до нас підійшли, вони сказали щоб ми до них. Незважаючи на те, що "фашист повинен сидіти, а антіфа бігати"(це я тільки що придумав, непогано чи не так???) ми все ж підійшли до них.
Наша розмова почалася так.

Вона: Гитлер капут.
Я: Да. - при цьому вона не знала що далі казати, а я ледве стримував себе щоб голосно не заржати.
Вона: Навеки капут.
Я: А к чему ты всё это говоришь?
Вона: Ну вы же фОшисты.
Я: Не знаю о чём ты, я не фОшист, я - национал-патриот.

Далі наша розмова відбувалась більш спокійно, якщо б не одне "АЛЕ": одна з них (нагірша з трьох) ввімкнула щось на зразок "мне на вас пох, и ваще вы - ублюТки". Спочатку, розмовляючи я її не чіпав, але потім спитав у неї чому це вона сіла боком коли з нею розмовляють, сказав що нам це не подобається. У відповідь одна з інших двох сказала: "А может нам не нравится что ты руки в карманах держишь..." На що я відповів: "Ну вы молчите, я думал вас это устраивает. Меня не устраивает что она сидит боком." В результаті моєї фірмєнної (непогане у мене про себе "мнєніє":) розповіді про життя і в кінці усих маленьких частей питання: "Я прав?" Ми прийшли до того що наши "антіфОшиSSкі" погано ставляться до приїжджих (араби, армяни, грузини, айзери, таджики та ін), погано ставляться до наркотиків та наркоманів, погано ставляться до сект та сектантів:)))))
Отож з трьох клучових питаннь ми - націонал-патріотична молодь, та вони - антіфОшиSSкі дійшли згоди. При цьому вони погодились що немає нічого хорошого у тому що багато чим володіють іноземці. Отож, підсумовуючи написане можна сказати, що ми не зрадили нашим ідеям та розумінням про націонал-патріотизм, націонал-соціалізма та правий світогляд. Навпаки, виявилось що антіфОшиSSкі з нами згодні.
Виключення становила тільки ота третя дівчина, доречі у неї була не зрозуміла зовнішність, можливо є циганські або жидівські корені, при чому не дуже далекі... Також у неї була пов'язка на руці "КОСИ И ЗАБИВАЙ", я теж їй по цій темі трохи росказав, але то не є важливим. Також спитав у них де вони хочуть навчатися(вони теж у цьому році школу закінчують), коли вони мене спитали на цю ж тему я дуже скромно відповів "Києво-Могилянська академія", почувши це одна з них ледве язика не ковтнула від здивування.

З усього видно, що дівчата очікували побачити тупе бидло, питання про Вищий Навчальний Заклад відіграло вирішальну роль у руйнуванні цієї хибної думки. Також мені здалося, що вони думають ніби фашисти це такі собі хлопці, тупорилі усією своєю сутністю, які тільки те й роблять що кричать один одному: "Heil Hitler" - "Sieg Heil!!" та виправдовують вчинки Гітлера. Отак от...

P. S. Треба сказати группі "БАНДА МОСКВЫ", щоб переробила пісню:
"Анти, анти, анти - фа
Разделяет нас стена
Мы с вами вместе навсегда:)))))))))"

P. P.S. У який вже раз відчув свою перевагу, Білу перевагу! Слава Нації! Слава Україні!

P. P. P. S. Дівчата, дякую вам - настрій підняли до небес:))))))))) Більше таких анті-фа, я можде тоді і сам буду себе шАФкою називати, щоб не палитися, а то ідеї пофіг виявились одні й ті самі:))))) РЖУНІМАГУ!

2

Мдя...весело...


Вы здесь » †.: Настоящим "Неформалам" - посвящается :.† » - Национализм » Запорізькі антіфа ЖЖУТ! Я пацстол!!!!